Tehnoloģijas

Tehnoloģija

LXT ir 18 V profesionālu bezvadu instrumentu līnija, kuras pamatā ir litija jonu tehnoloģija, un šodien tajā ietilpst vairāk nekā 320 dažādi instrumentu modeļi. Tas pats 18 V akumulators ir piemērots visiem LXT instrumentiem. 18 V akumulators ātri uzlādējas (15–55 minūšu laikā, atkarībā no jaudas), ir aizsargāts pret pārkaršanu un pilnīgu izlādi.

Tehnoloģija

CXT - 12Vmax (10,8V) bezvadu instrumentu līnija, kas katru gadu paplašinās. 12Vmax (10,8V) akumulatoriem ir tādas pašas priekšrocības kā 18V baterijām, tikai tās ir mazākas, padarot CXT rīkus kompaktākus un vieglākus. CXT akumulatori ātri uzlādējas - 22-60 minūtēs, atkarībā no to jaudas un lādētāja veida.

Tehnoloģija

Bezsuku motors - mazāks, vieglāks, jaudīgāks un izturīgāks. Bezkontaktu rotors nepārkarst no slodzes, tas ekonomiskāk izmanto akumulatoru, tāpēc, bez citām priekšrocībām, jūs varat paveikt vairāk darba ar vienu uzlādi. Šī tehnoloģija ir integrēta akumulatora instrumentos.

Tehnoloģija

XPT - aizsardzība pret ūdeni un putekļiem. Unikāla labirinta sistēmas aizsargi instrumenta iekšpusē, nodrošina ūdens un putekļu izturību, norobežojot ūdeni un putekļus no instrumenta iekšējām sastāvdaļām. Šādus rīkus var izmantot skarbos apstākļos. Šī tehnoloģija ir integrēta tikai bezvada instrumentos.

Tehnoloģija

AFT - atsitiena vadība tiek ieviesta griešanas un atzarošanas instrumentos. AFT automātiski izslēdz motoru, ja kāda iemesla dēļ pēkšņi samazinās motora apgriezienu skaits.

Tehnoloģija

ADT - automātiskā ātruma kontrole instrumenta darbības laikā automātiski pielāgo motora apgriezienus un ātrumu, ņemot vērā esošos slodzes apstākļus. Tādā veidā tiek sasniegta instrumenta optimālā veiktspēja.

Tehnoloģija

DXT - griešanas mašīnās ir uzstādīta dziļa un precīza griešanas tehnoloģija. Inovatīvā tiešās piedziņas sistēma nodrošina lielāku jaudu un lielāku griešanas precizitāti.

Tehnoloģija

AWS - bezvadu palaišanas sistēma, automātiski ieslēdzot / izslēdzot putekļsūcēju, izmantojot Bluetooth®, kad instruments sāk vai pārstāj darboties. Šī tehnoloģija ir uzstādīta griešanas un slīpēšanas instrumentos un ir paredzēta putekļu un zāģu skaidu putekļsūcējam darba vietā.

Tehnoloģija

Elektroniskā bremze aptur dzinēju 2 sekundēs un ātrāk. Šī tehnoloģija tiek ieviesta griešanas un atzarošanas instrumentos.

Tehnoloģija

Burts “Z” blakus bezvada rīka kodam nozīmē, ka akumulators un lādētājs nav iekļauti standarta komplektācijā.


© Makita Oy Latvija.

info@makita.lv